Vašek Matějovský - 3
Zdroj: TV Nova / Instagram
Držíme palce!

FOTO: Vašek Matějovský měl vážný úraz! Spadl přímo na hlavu a hnul si s páteří

Sympatický a vždy veselý herec Vašek Matějovský (20) alias Miki Seidl z Ulice měl další nehodu! Tentokrát ale nešlo o nějakou banalitu a herec měl opravdu štěstí v neštěstí...

6 fotek
Herec z Ulice Vašek Matějovský je na úrazy a různé nehody expert! Nedávno např. skončil s golfovým vozíkem v rybníku nebo jel z Motola se zalepeným okem. Tentokrát překvapil fanoušky, když se objevil s krunýřem kolem krku. Co se mu stalo tentokrát?

„Mně se teď nedávno stala taková vtipná věc. Zkoušel jsem na představení Kupce benátského salta vzad a dopadl jsem přímo na hlavu a jaksi jsem si podle doktora narovnal páteř, která má být taková kulatá. A já ji mám teď rovně. Za týden máme premiéru, takže jsme všichni trošku zvědaví, jak to dopadne. Tak nám držte palce!“ prozradil na Instagramu Vašek.

„Na pohotovosti v Motole už mě dokonale znají a už mě zdraví jako jednoho ze svých řad,“ doplnil ke svému příběhu herec. Vašek teď musí nosit kolem krku krunýř a musí být na sebe hodně opatrný, aby byl brzy v pořádku. Tak přejeme brzké uzdravení!
 

ČTĚTE TAKÉ:
Je ženatý? Šest věcí, které možná nevíte o Vaškovi Matějovském

Super FOTKY Mikiho a Richarda, které vás pobaví! Jak spolu řádili?

Autor: niž

Diskuze