V garáži se našel 100 let starý svatební dort - 1
Zdroj: Twitter
Kus historie

FOTO: V garáži našli 100 let starý svatební dort. Neuvěříte, jak vypadá!

Úklid se někdy opravdu vyplatí! Díky němu totiž můžete náhodou objevit něco, co má velkou hodnotu a třeba i stoletý původ. Své o tom ví i potomci, kteří našli v garáži 100 let starý svatební dort...

5 fotek
Možná tu tradici také znáte... Horní patro svatebního dortu se má odkrojit a uchovat v mrazáku do prvního výročí svatby. Jenže možná znáte i to, jak je snadné na takové věci zcela zapomenout. A tak se stalo, že se svatební dort našel až po neuvěřitelných 100 letech!

Inez a Harvey Warningerovi měli rádi tradice, a tak si horní díl dortu skutečně nechali a dali do mrazáku, který měli v garáži. Dort našel po 100 letech jejich syn a dostal se až k vnukovi Ronaldu Warningerovi, který je momentálně jeho vlastníkem.

Dort je úplně zkamenělý a vypadá jako z porcelánu. „Nemá žádnou vůni, a když se ho dotknete, je jako porcelán. Tak tvrdý je,“ sdělil dle webu Expres.cz Ronald. Dort si schoval k sobě do mrazáku do krabice na klobouky a hodlá ho v budoucnu odkázat své dceři. Všichni doufají, že klidně ještě dalších 100 let vydrží.

Autor: niž

Diskuze