Červené balónky - 1
Zdroj: Twitter
Děsivý odkaz

FOTO: Ulice zaplavily červené balonky s podivným vzkazem a vyděsily lidi! Co to znamená?

Dění na ulici dokáže člověka někdy pořádně překvapit. Balonky jsou většinou symbolem oslav a veselí, ale když je vidíte připevněné na kanálu ještě s podivným vzkazem, můžou vás pořádně vystrašit. A co to tedy znamená?

3 fotky
Když jde člověk po ulici, je celkem běžné, že narazí na kanál. Aby byl ale na kanálu přivázaný balonek, už tak běžné není. Zvlášť, když je umístěn na spoustě kanálech, které na ulici minete. Přesně to se stalo obyvatelům australského Sydney.

Ve městě vyrostly balonky na kanálech jako houby po dešti a nikdo z obyvatel nechápal, co to má znamenat. U kanálu byl pak ještě nápis: „Je to blíž, než si myslíte.“ To lidi opravdu vyděsilo a na sociálních sítích se ptali, jestli někdo ví, o co jde.

Poté se ale u některých kanálů s balonky objevilo vysvětlení v podobě připsaného textu: „Film To bude v kinech od 7. září.“ To už lidem došlo, že se jedná o propagaci nového hororu, který míří do kin. Červený balonek je i na samotném plakátu k filmu a je poměrně děsivým prvkem. Podobně jako klauni, kteří ve filmu figurují. No, tenhle marketing se v Sydney povedl na jedničku, co říkáte?

Autor: niž

Diskuze