Lydia Ferguson - 1
Zdroj: facebook.com
Krása na obtíž

FOTO: Oblíbenou učitelku vyhodili ze školy kvůli jediné fotce! Přijde vám opravdu pohoršující?

Osud se někdy obrátí proti nám. Jinak totiž nelze vysvětlit suspendaci mladé učitelky v Anglii. Její vzhled a nadšení pro sociální sítě se jí staly velkou překážkou v jejím zaměstnání. Důvod je přitom zcela směšný.

4 fotky
Devětatřicetiletá Lydia Fergusonová byla učitelkou na anglické střední škole. Podle místních žáků patřila k nejlepším učitelkám na celé škole. Pokud šlo o výuku nebo řešení šikany, byla vždy excelentní. Přesto to jejím zaměstnavatelům nestačilo. Vadila jim přitom jediná věc. Fotografie!

Lydia se velmi ráda fotí a své fotografie sdílí na sociálních sítích. Svými nadřízenými však byla osočena, že jsou její snímky příliš odvážné. Jeden snímek už jim pak stačil k tomu, aby ji suspendovali. Lydia na něm sedí na posteli v bílých šatech a černých lodičkách. Odhalené má pouze nohy, což už tak u šatů bývá zvykem. Podle vedení školy je tato fotografie už příliš.

Lydia, matka tří dětí, se proti tomu bránila. „Nikdy bych nezveřejnila jakoukoli fotografii, na kterou by se můj dědeček díval s odporem,“ dodala Lydie k přehnané reakci školy. Studenti dokonce založili petici Dostaňte slečnu Fergusonovou zpět, která získala stovky podpisů, některé i od rodičů. Tahanice se školou však byly natolik vytěžující, že Lydia raději sama odešla.

Autor: ryn

Diskuze