Václav Svoboda - 4
Zdroj: TV Nova
Proměna hvězdy Ulice

FOTO: Tři měsíce dřiny a kila padají dolů! Úžasná proměna Václava Svobody

Herec Václav Svoboda, který patří mezi nejoblíbenější postavy seriálu Ulice, před třemi měsíci nastoupil razantní hubnoucí kůru. Tady jsou výsledky!

9 fotek
Lumír Nykl je stejně jako Václav Svoboda pohodář, který se nenechá jen tak něčím rozhodit. A k tomu mírná nadváha tak trochu sedí. Jenže už toho začalo být moc. Viděl to i Václav, a proto se rozhodl, že s tím něco udělá.

Hubnoucí kůru pod dohledem odborníků odstartoval s reportáží v pořadu Prásk! "Přijdu z hospody a probíha u mě bílej sex. Hlavu do ledničky, prdel ven a vybílím ledničku," směje se oblíbený herec. Je tedy jasné, že kromě cvičení byla potřeba i změna životního stylu. To znamená opravdu velkou oběť, ale bolesti svalů začaly být pro Václava nesnesitelné. Musel něco dělat.

Testy u lékaře dopadly dle očekávání. Bouhužel se potvrdila nějaká rizika. Nejdůležitější je množství takzvaného břišního tuku, což je tuk uvnitř břicha, který je kolem jater a způsobuje vysokou hladinu cholesteroru a vysoký krevní tlak. "A ten máme bohužel o 128% vyšší než je hranice, kdy je to ještě v pořádku," sdělil doktor Václavovi.

Tři měsíce tvrdé dřiny jsou ale znát. Sice se mu zatím nepodařilo stáhnout hmotnost 124 kilogramů pod metrák, což je jeho cíl, ale i tak stojí proměna za pozonost. Shodil již 14 kilogramů, z toho podle lékařů hned 12,3 kg tuku. Gratulujeme!

Autor: red

Diskuze