Jennifer Aniston - 4
Zdroj: Profimedia / instagram
Klobouk dolů...

FOTO: Tohle je tělo skoro padesátnice? Jennifer Aniston vyšpulila přímo výstavní zadeček!

Hollywoodská herečka Jennifer Aniston (47) patří mezi oblíbené celebrity. A taky ty cudné, takže pokud někde ukáže něco víc, je z toho logicky velký poprask.

11 fotek
Herečka Jennifer Aniston je známá nejen z oblíbeného sitcomu, ale i z řady romantických komediíí, kde si zahrála po boku Jima Carreyho (54), Owena Wilsona (47) nebo třeba drsňáka Gerarda Butlera (46). Už jako malá se pohybovala v šoubyznysu, protože její matka působila jako herečka a otec zase jako filmový producent.

Jennifer nikdy nepatřila mezi skandální celebrity, které by vymetaly večírky, nechaly se fotit polonahé, nebo dělaly jeden trapas za druhým - právě naopak. V Hollywoodu je krásná herečka uznávaná, a nejen mezi svými kolegy, ale i producenty a filmovými tvůrci zkrátka budí respekt.

Ale zvědaví paparazzi jsou všude, a tak zachytili krásnou Jennifer na dovolené v Itálii s přáteli. Tam si užívala volna, a snažila se "chytat bronz" na lehátkách u bazénu. A zrovna když se vyšpulila do pozice kočky, všichni mohli obdivovat její svůdný zadeček! Opravdu bude Jennifer padesát let?

Autor: lor

Diskuze