Eva Burešová
Zdroj: Profimedia
To je fešák

FOTO: Těhotná herečka Eva Burešová konečně ukázala otce svého dítěte! Hodí se k sobě?

Herečka Eva Burešová (23), kterou si můžete pamatovat ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, dlouho skrývala tatínka, se kterým čeká miminko. Teď už ho ale lidem ukázala!

6 fotek
V prosinci loňského roku vyšla na povrch radostná novina, kdy Eva Burešová prozradila, že čeká miminko! Ještě nedávno přitom hrála studentku Renatu v seriálu Gympl. Teprve 23letá zpěvačka a herečka ale bude co nevidět maminkou a přivede na svět své první dítě. Alespoň obrovské bříško, které herečka zvýraznila černými uplými šaty tomu nasvědčuje.

V březnu se Eva na akci pochlubila maminkou, se kterou se podoba a zdědění dobrých genů, nedalo popřít. Otce svého dítěte však dlouho schovávala a bohužel ani teď zatím nevíme, o koho jde. Víme ale, jak vypadá!

O příteli Eva příliš nemluví. Ví se, že je hudebník a podle fotky z kina to vypadá, že bude o pár let starší než mladá herečka. Sice to nemusí být pravda, ale celkový vzhled a mužné, prošedivělé vousy tomu dost nasvědčují. Herečce to s partnerem každopádně moc sluší a my jim přejeme, aby vše dobře dopadlo a prvorozené dítě jim dělalo jen radost!

Autor: bin

Diskuze