Caroline Arthur - 1
Zdroj: Profimedia
Žirafa by mohla závidět...

FOTO: Žena se pyšní nejdelšíma nohama na světě! Jejich délka je vážně nevídaná

Snad každá žena by chtěla mít nohy dlouhé jako modelka. Caroline Arthur se může pyšnit titulem nejdelších nohou na světě. Takhle vypadají nohy až do nebes!

5 fotek
Tohle je opravdu síla. Bývalá modelka Caroline Arthur drží v tuto chvíli světový rekord a to díky svým nekonečným nohám, které jsou podle všeho nejdelší na světě. Modelka pocházející z Melbourne dříve předváděla bikini. No a není divu, na takových gazelích nohách museli vypadat luxusně.

Nejdelší nohy měří neuvěřitelných 130 centimetrů. Přitom celková Carolinina výška je 1,87 metru, což znamená, že její nohy zabírají 69% z její výšky. Sama Caroline se považuje za držitelku celosvětového rekordu. O ten se však přetahuje s aktuální držitelkou, která pochází z Ruska a její nohy měří 131 cm! Caroline si ale myslí, že měření bylo nepřesné a požaduje přeměření.

Caroline je nejen majitelkou nohou do nebes, ale také především správnou a milující matkou. Její ratolesti po ní „dlouhonožství“ zdědili a už ji pomalu dohánějí. Zato její maminka je oproti ní úplný skřítek a při společném focení si musí brát židli, aby své dceři alespoň trochu stačila. A co vy, chtěli byste takové nohy?

Autor: mic

Diskuze