Lisa Theris - 1
Zdroj: facebook.com
Snědá divoženka

FOTO: Studentku pohřešovali měsíc! Neuvěříte, jak vypadala, když ji v lese konečně našli

Studentka Lisa Theris (25), která před měsícem zmizela v divočině v Alabamě, byla nalezena naživu, píše britský Daily Mail. Jakým způsobem přežila a co se vlastně stalo?

5 fotek
Ztratila se v hustém lese, neměla žádnou obuv, kabelku ani přístřeší a musela jíst plody a houby, aby se udržela naživu. Také pila z kaluží a potůčku. Bez telefonu neměla ani možnost někoho kontaktovat a její zmizení se stalo velkým důvodem k obavám.

Lisu objevila žena, která ze svého auta viděla pohyb v křoví poblíž dálnice, píše Daily Mail. Zavolala na policii, že nejspíš zahlédla pohřešovanou dívku. Policie se do lesa hned vypravila a Lisu skutečně našla. Naštěstí živou a zdravou. Jen byla tak špinavá a měla tak zacuchané vlasy, že vypadala jako divoženka.

Studentka byla údajně se dvěma muži, kteří se vloupali do loveckého zámečku v Midway v Alabamě. Nebyla si vědoma jejich úmyslů, a tak zpanikařila a v noci utekla do lesa, kde se však ztratila. Dva muži – Manley Davis (31) a Randall Oswald (36) – byli údajně zatčeni za krádež čtyřkolek a motorových pil ve výši 40 000 dolarů. „Nežádali jsme zatím příliš mnoho otázek,“ řekl šerif Raymond Rodgers. „Chceme se ujistit, že je zdravá, takže jsme ji dostali do nemocnice,“ doplnil.

Autor: niž

Diskuze