Muž u semaforu - 1
Zdroj: facebook.com
Smutné

FOTKA staršího muže, který sedí u semaforu, se stala virální: Důvod vás chytí za srdce!

Fotografie staršího muže z Pákistánu, který sedí u dopravního semaforu, se stala na internetu virální. Když se ho autor fotky zeptal na jeho příběh, dozvěděl se krutou pravdu o tom, proč na tomto místě sedává.

Fotografie staršího muže, který sedává u semaforu v Pákistánu ve městě Karáčí, se stala virální. Poprvé byla sdílena na facebookové stránce Karachi Walay. Údajně ji stránce zaslal uživatel, který se představil jménem Chithranie.

Podle autora fotografie tento muž sedává u semaforu už několik měsíců každý večer od 20:00 a nabízí své služby čištění oken projíždějícím vozům. Když se ho prý zeptal na jeho příběh, řekl mu, že jeho nejstarší syn před osmi měsíci zemřel a on se teď musí starat o jeho šest dcer a mladšího syna.

Nyní, aby vyšel s penězi, si muž po večerech přivydělává mytím předních automobilových skel u dopravních semaforů. Peníze z jeho denní páce jeho výdaje nepokryjí. Autor fotografie si sice prý není jist, zda muž hovořil pravdu, ale fotografie s tímto příběhem byla sdílena mnoha lidmi a stala se virální. Chithranie v příspěvku s příběhem tohoto muže, který facebookové stránce zaslal, také vyzval lidi, aby jeho příběh potvrdili. Také napsal, že pokud muž skutečně je v situaci, jakou popsal, zasloužil by si pomoci.

Autor: mk

Diskuze