Simona Lewandowská - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nová láska

FOTO: Představitelka Emy z Ordinace už není sama. Neuvěříte, kterého známého krasavce ulovila!

Teprve minulý rok dostala svou první velkou roli, teď už patří Simona Lewandowská (18) alias Ema Rytířová z Ordinace v růžové zahradě 2 mezi mladé herecké hvězdy české scény. Nyní se krásce s polskými kořeny podařilo sbalit skutečně pěkný úlovek! Chodí se známým blonďákem!

5 fotek
Simonu Lewandowskou zná většina zejména jako Emu Rytířovou z Ordinace v růžové zahradě 2, kterou ztvárňuje již od loňského roku. Právě postava zdravotní sestřičky v kamenické nemocnici je pro ni první skutečně velkou rolí. Ale ani zdaleka ne prvním úspěchem. Už před lety se Simona stala úspěšnou modelkou.

Po přijetí na konzervatoř se života v modelingové branži vzdala a rozhodla se věnovat herectví. A mohou to být právě její známí z konzervatoře, skrze které se seznámila se svým novým přítelem. Léto si tak nyní užívá s mladým českým hercem Zdeňkem Piškulou (19).

Ten v poslední době vešel ve známost především svým vítězstvím c populární mezinárodní taneční soutěži. Mladý herec, který také absolvoval pražskou konzervatoř, v počtu přítelkyň zrovna nezahálí, mezi jeho bývalky patří například známá youtuberka Teri Blitzen. Teď si ale Zdeněk řádně užívá sluníčka na dovolené v Řecku, nejspíš právě se svou novou přítelkyní Simonou.

Autor: ryn

Diskuze