Markéta Konvičková
Zdroj: Instagram
Radost pohledět

FOTO: Markéta Konvičková ukázala, co má ve výstřihu! Tušili jste, že má tak sexy dekolt?

Markéta Konvičková patří k nejtalentovanějším soutěžícím třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. Její nedělní vystoupení bylo neskutečně sexy a Markéta ukázala, že kromě talentu má i perfektní dekolt. Podívejte se!

5 fotek
Show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží do finále. Jedno místo v něm obsadila i talentovaná zpěvačka Markéta Konvičková, která se v semifinále představila jako Beyoncé.

Markéta byla neuvěřitelně sexy a píseň Love On Top měla neskutečné grády. Markéta se u ní rozvlnila a kromě dokonalého hlasu předvedla i sexy nohy a opravdu bujný dekolt.

Na svém Instagramu pak zveřejnila fotografii ze šatny, kde se fotila s Romanem Vojtkem. Právě na tomto snímku vynikl Markétin velký výstřih a to, co v něm nosí. Takového dekoltu si doteď možná nikdo úplně nevšiml. No, je to prostě kočka! Ale bohužel zadaná, pánové.

Na celé nedělní vystoupení se podívejte zde. Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na nova.cz.

Pokud máte zájem o lístky, můžete o ně soutěžit mimo jiné i ve speciálu časopisu TINA, který je právě na stáncích.


ČTĚTE TAKÉ:
ZOUFALÁ Markéta Konvičková: Po vystoupení jsem si musela dát klobouk mezi nohy! Důvod vás překvapÍ

Autor: niž

Diskuze