Monika Štiková - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Update partnera

FOTO: Rozvádějící se Monika Štiková chytla druhý dech a klofla zajíčka! Už s ním i bydlí

Monika Štiková (45), matka Ornelly Koktové (24), před několika dny informovala veřejnost o tom, že si jí manžel Michal příliš nevšímá a že požádala o rozvod. Prý se ještě cítí mladá! Teď vyšlo najevo, že za tím stojí jeden zajíček!

6 fotek
„Nebyla jiná možnost, než zažádat o rozvod. Cítím se stále mladá na to, abych žila vedle někoho, koho vůbec nezajímám. Celá dlouhodobá krize vyvrcholila loni o Vánocích, které u nás prakticky nebyly. Jako každá žena potřebuji pozornost, aby mě manžel vyvedl na večeři nebo mě něčím potěšil. To se u nás už dlouho nedělo,“ svěřila se před pár dny Blesku Štiková.

Teď už je ale jasné, co za rozvodem skutečně stojí! Monika Štiková totiž sbalila zajíčka, se kterým si nyní užívá chvilky štěstí. Podle Super.cz má jít o Daniela M., kterému je 27 let a ke kterému se Štiková již údajně nastěhovala.

„Seznámili se spolu před rokem v jedné kavárně, kde se schází nejenom pražská gay smetánka. On tam ale byl s kamarádem a gay rozhodně není. Má malé dítě, ale pokud vím, tak je snad rozvedený a s bývalou ženou mají vše vyřešené,“ řekl Super.cz zdroj z blízkého okolí.

S manželem Michalem přitom zvládli spoustu těžkých chvil, například milionové dluhy i humbuk kolem jejich dcery Ornelly, která tenkrát otěhotněla se ženatým Koktou a rozvrátila mu tak rodinu. Jak je vidět, Monika zkrátka chytla druhý dech a hodlá si teď zase užívat...

Autor: niž

Diskuze