Nika Doné
Zdroj: Instagram
Důležitý člověk

FOTO: Robinsonka Nika ukázala jednu z nejbližších osob. V dětství ji nemilosrdně zakopala pod postel!

Nika Donéová (29) byla jednou z nejvýraznějších soutěžících Robinsonova Ostrova. Dodnes vzbuzuje mezi lidmi rozporuplné pocity. Jední ji obdivují a druzí nenávidí. Ona se i tak dále s fanoušky dělí o své soukromí. Teď ukázala člověka, se kterým vyrůstala od raného dětství. O koho jde?

7 fotek
Nika Donéová byla soutěžící první řady reality show Robinsonův ostrov. Soutěž nakonec sice nevyhrála, ale i tak díky své nevšední vizáži a vystupování zaujala mnoho lidí. Ať už v lepším či horším smyslu slova.

Na svůj Instagram vkládá Nika fotky a videa prakticky dennodenně. Nejčastěji je na nich ale se svojí několik měsíců čerstcou lásku, se svalovcem Petrem. Teď se ale pochlubila osobou, kterou zná už skoro od miminka a nedá na nic aniza nic dopustit.

Šárka je její nejlepší kamarádka, která je o více než rok mladší. Holky spolu tedy vyrůstaly a sexy Robinsonka v ní vidí více svoji sestru než kamarádku. Nezapomněla se ani pochlubit s tím, že když byly obě malé, Nika ji upustila jako miminko na zem a protože Šárka začala brečet, zakopala ji pod postýlku. Je ale vidět, že to holky nijak nepoznamenalo a jde jen o úsměvnou historku, co má dokázat, jak hluboký jejich vztah a téměř rodiiná láska jsou.

Autor: bin

Diskuze