Ricky Martin - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Je to kus

FOTO: Ricky Martin popírá zákony přírody! Zpěvák před padesátkou se pochlubil svým dokonalým tělem

Portorikánský zpěvák Ricky Martin (46) je v perfektní formě. Na pláži vystavil své svalnaté tělo, které dostalo do kolen milióny žen. Ty mají ale smůlu. Tento pekáč buchet už žádná z nich nezíská. Sex symbol si totiž užívá letních radovánek se svým o třináct let mladším novomanželem Jwanem Yosefem. Fanynky ale nemusí zoufat, kromě toho se věnuje přípravám svého turné, v rámci kterého vystoupí 9. září i v Praze.

4 fotky
Jestli jeho show bude vypadat alespoň z poloviny tak dobře jako jeho tělo, má se české publikum na co těšit. Jisté je jedno, O2 Arena se roztančí v rytmu hitů jako Livin La Vida Loca, La Bomba, La Mordidita, ale i nejnovějších singlů jako je například Vente Pa´ Ca nebo jeho nejnovější pecka Fiebre.

Temperamentní krasavec se stal ikonou latinského popu a byl jedním, kdo tento žánr proslavil po celém světě. Po jeho boku si zazpívala řada hvězd včetně Christiny Aquilery nebo Jennifer Lopez.

Zpěvák zazářil i jako herec v roli učitele v americkém seriálu Glee a stal se oblíbeným koučem v australské verzi talentové pěvecké soutěže Hlas.

Autor: mk

Diskuze