Zdroj: TV Nova
Nevídané gesto

FOTO: Princ William hrubě porušil protokol! Udělal to kvůli manželce Kate

11. 10. 2018

I princ William je jenom člověk. A jak to vypadá, je to i milující manžel, který se kvůli své ženě nebojí na veřejnosti porušit nějaký ten zákaz, který káže sám protokol.

7 fotek
Členové královské rodiny také umí pěkně porušovat pravidla. Zvláště ta královská! Lidé jsou ale nakonec rádi, protože mají v ten moment možnost vidět i tu více lidskou tvář svých oblíbených monarchů. Ti musí běžně dodržovat pravidla, která praví, nedávat příliš veřejně najevo své emoce. A to ani ty pozitivní jako jsou doteky, polibky a jiná vřelá gesta.

Teď si ovšem princ William (36) vyrazil s manželkou Kate (36) na akci The Global Ministerial Mental Health Summit, který se konal kde jinde než v Londýně. A přímo před lidmi se neostýchal poměrně hrubě porušit protokol. Ovšem na druhou stranu toto gesto dojalo nejednu ženu. William se v okamžiku, kdy s Kate dorazili na místo, dotýkal jejích zad, po kterých ji hladil.

Říkáte si nejspíš: No a co, proboha? Vždyť to je normální... Ano, pro běžného smrtelníka jistě. Pro člena královské rodiny mají být ale taková gesta na veřejnosti tabu! William ovšem tímto ukázal svoji lidskost a vřelý vztah ke Kate, a tak Britové byli nakonec rádi, že vlastně tohle udělal. Taková vévodkyně Meghan (37) se od nich má ještě pořád co učit.

Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!
Příběh lásky Kate a Williama! Podívej se, jak to všechno začalo!

 

Autor: bin

Diskuze