Jessica Enslow - 10
Zdroj: instagram.com
WOW!

FOTO: Poznáte, kdo je matka a kdo dcera? Žena se udržuje ve formě! Neuhodnete, kolik už porodila dětí

Když jde tato žena (43) ven s některou, ze svých starších dcer, lidé si myslí, že je jejich sestra. Začala sportovat a udržovat se a je ve skvělé formě. Neuhodnete, kolik už porodila dětí!

9 fotek
Jessica Enslowová z Utahu se udržuje stále ve skvělé kondici. Lidé by jí její věk ani náhodou nehádali. Když jde ven s dcerou, většinou si každý myslí, že je její sestra.

Na svůj Instagram nedávno sdílela fotku z oslavy narozenin své nejstarší dcery Alyssy (23). K té napsala: „Všechno nejlepší mé sladké dívence @ alyssa_kimber. Je šílené, jak ten čas letí!“

Uživatelé sociálních médií byli ohromeni. „OMG, vypadá jako vaše sestra,“ poznamenal jeden, zatímco druhý dodal: „Kdo je matka?“. Jiný šokovaný sledující zase napsal: „Odmítám uvěřit, že jste matka a dcera!“

Brunetka Jessica své první dítě porodila v roce 1994, když jí bylo 19, další ve 21 letech a v rozšiřování své rodiny ještě pokračovala. Porodila celkem 7 dětí s dvěma různými manželi. Její nejmladší dítě se narodilo v roce 2013. První čtyři děti má z prvního manželství a zbylé tři z druhého.

Navzdory tomu, že porodila a vychovala 7 dětí, věří Jessica, že je nyní v mnohem lepší formě, než byla předtím. Třikrát v týdnu chodí do posilovny a každé pondělí ráno brzy vstává a dělá kardio. „Vždy dělejte, co můžete. Buďte ohledně svých cílů přísní a buďte flexibilní. Pak jich dosáhnete,“ řadí ostatním ženám.

Autor: mk

Diskuze