Marek Raditsch a Tereza Raditsch - 14
Zdroj: Instagram
Krásná rodinka

FOTO: Porotce MasterChefa Marek Raditsch ukázal, jak to doma s dcerkou zvládají. Je to náročné!

V pátek si šťastný porotce reality show MasterChef Marek Raditsch odvezl manželku Terezu i s novorozenou dcerkou domů a samozřejmě nechyběla ani fotka před porodnicí, kde to šťastné rodince velmi sluší. A jak to teď probíhá u nich doma?

10 fotek
Přísný porotce MasterChefa Marek Raditsch prožívá nejkrásnější chvíle v životě! Jeho krásná manželka Tereza Raditsch mu o víkendu porodila dcerku Vanessku, ze které jsou oba rodiče úplně paf.

V pátek už si přivezli Vanessku z porodnice domů a začal jim nový život. O radostné, ale i náročné chvilky se manželé dělí na sociálních sítích. Tereza na Instastories ukázala, jak probíhala jejich první procházka s kočárkem venku. I když pršelo, Marek měl úsměv od ucha k uchu a vesele kočár tlačil před sebou.

Život s miminkem je pochopitelně náročný, a tak není divu, že jsou rodiče dost vyčerpaní. Marek si na Instagram nahrál fotografie, na které je vidět, jak Tereza i Vanesska hned po kojení usnuly. „Holky si potřebovaly před večeří trochu odpočinout,“ napsal ke snímku Marek Raditsch. Podívejte se do galerie, jak to krásné rodince doma sluší!

Autor: niž

Diskuze