Fotografie policistů - 1
Zdroj: facebook.com
Radost pohledět

FOTO policistů pomáhajících při hurikánu Irma způsobilo šílenství: Hromadné telefonáty na služebnu!

Policejní oddělení v americkém městě Gainesville se neplánované stalo známějším, než si sami policisté uměli představit. Během hurikánu Irma vzbudila tato fotka velkou pozornost!

Policisté, kteří pomáhali v době ničivého hurikánu Irma, se během krátké chvíle stali na facebooku doslova slavnými. Všichni tři muži zákona jsou totiž natolik pohlední, že okamžitě vzbudili pozornost tisíců žen, které foto před služebnou zahlédly!

Na stanici tak začaly hromadně telefonovat a pod fotku na facebooku psát lačnící fanynky pohledných policistů. Dokonce padl i návrh, aby nafotili kalendář, kde budou polonazí a peníze poslali na charitu v rámci sbírky pomáhající po ničivých důsledcích hurikánu.

Po tom, co telefonáty neustávaly, se rozhodli muži k radikálnímu prohlášení. Prosily ženy, aby jim už na služebnu nevolaly, protože blokují linku pro jiné, vážné případy. Policejní služebna není seznamka, a tak se rozhodli alespoň chtivým fanynkám nabídnout možnost, že když přestanou telefonovat k nim na policejní stanici, charitativní kalendář skutečně nafotí! Tak co dámy, koupily byste si ho?

Autor: bin

Diskuze