Petra Kvitová - 1
Zdroj: Twitter
Stejně jí to sluší

FOTO PO OPERACI: Petra Kvitová poslala pozdrav fanouškům! Pořezanou ruku jen tak neschovala

Je to přesně týden, co tenistka Petra Kvitová (26) po napadení ve svém prostějovském bytě podstoupila operaci levé ruky. Nyní už ale zdraví fanoušky přes Twitter a marně se snaží schovat zraněnou ruku...

6 fotek
Minulé úterý se médii rychlostí blesku rozšířila zpráva o tom, že jedna z předních českých tenistek Petra Kvitová byla napadena ve svém bytě v Prostějově. V rámci sebeobrany jí neznámý útočník poranil levou ruku, kterou tenistka naneštěstí zrovna hraje.

Pachatel Kvitové poškodil nožem šlachy, takže musela podstoupit neplánovanou operaci v brněnské nemocnici. Ta naštěstí dopadla dobře, takže to vypadá, že Petry kariéra v ohrožení není. Rekonvalescenci ale lékaři odhadují na půl roku až rok, a tak se Petra bude muset vzdát tenisu a poctivě se do té doby hojit a odpočívat.

Na svém twitterovém účtu zveřejnila fotku, na které zdraví všechny, kteří jí v těžkých časech vyjádřili svoji podporu. Vzdušný polibek jistě potěšil nejednoho fanouška, ale zavázanou zraněnou ruku skrývat Petra před lidmi nemusí... Nebo je tam květina takhle náhodou?
 

Autor: bin

Diskuze