Pink - 1
Zdroj: Profimedia
To je drobeček

FOTO: Pink vyrazila se svým týdenním miminkem na procházku. Maličký Jameson je roztomilost sama

Zpěvačka Pink zažívá opravdu šťastné období. Před týdnem se jí narodil vytoužený syn, který dostal jméno Jameson Moon. Pink po boku nového miminka opravdu září a její rodina vypadá jako z reklamy na štěstí.

4 fotky
Pink se nikdy neřadila mezi roztomilé popové princezničky. Vždycky to spíš byla tak trochu rebelka, která se nebála jít ani do rvačky. Od té potrhlé a věčně naštvané holky má však nyní hodně daleko. Rebélie je pryč a z Pink je starostlivá maminka dvou malých dětí, které má se svým manželem a zjevně láskou svého života Careym Hartem. Její starší dceři Willow je pět let. Maličký Jameson Moon se zase stal takovým krásným dárkem na Nový rok a je mu teprve týden.

Nyní Pink vyrazila se svým miminkem a celou rodinkou na procházku do centra Cross Creek, které je plné obchodů, restaurací a dětských hřišť. Nutno podotknout, že na tenhle klan byl opravdu krásný pohled. Pink své maličké a roztomilé miminko držela láskyplně v náručí a rozdávala úsměv na všechny strany.

Po boku jí asistoval její pohledný manžel a krok bedlivě následovala „růžovlasá“ Willow, která podle zbarvení svých vlásků vypadá, že bude po mamince taky pěkné číslo.

Autor: bk

Diskuze