Krása střídá nádheru

FOTO: Petra z Ostrova změnila image! Jak se vám její nová vizáž líbí?

Už teď je jasné, že Petra Palusková (25) vítězkou Robinsonova ostrova nebude. Nicméně Petra své vypadnutí vzala sportovně a nyní se věnuje zase jen tomu, co ji baví – malování obrazů a focení. Na těchto nových snímcích ji ale nepoznáte!

9 fotek
Petra Palusková byla jednou z účastnic reality show Robinsonův ostrov a snad všichni diváci si ji úplně zamilovali. Petra všechny dostala svou nezákeřností a upřímností. Nikomu nechtěla být přítěží a na rozdíl od jiných nedělala žádné intriky.

Petra nyní hodně změnila image. Nechala si prodloužit vlasy, a tak má teď blonďatou hřívu až do pasu. Dlouhé vlasy si nemůže vynachválit. „Děkuju @_mywigs_za vlásky. Děvčátka, vůbec to není drahé... Teď mě v jejich vláskách budete vídat častěji. A možná pro vás uděláme videjko, ať víte o tom něco víc. Stále se v nich fotím a natáčím. Takovou radost z nich mám,“ napsala si na Instagram Petra.

Dlouhé vlasy jí opravdu sluší, a tak není divu, že se v nich hned nechala nafotit. Petra tak vypadá daleko ženštěji a moderní odrost je také perfektní. A jak se nová image Petry líbí vám?

Již dnes večer se rozhodne o vítězi reality show Robinsonův ostrov. Napínavé finále sledujte dnes od 21.35 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAK NA SEBE REAGOVALY? TO JE GÓL! Petra a Nika se setkaly v noční Praze a došlo i na pusu. VIDEO

Udělali jste si sami s Petrou? Podívejte se, jak kráska reaguje na smršť ohlasů na Facebooku!

 

Autor: niž

Diskuze