Patricie Solaříková
Zdroj: Instagram
Angelina Jolie má konkurenci

FOTO: Patricie Solaříková jako hrdinka akčních filmů. Takhle drsnou a sexy jste ji ještě neviděli!

Hvězdě seriálu Ulice, Patricii Solaříkové (28) to sluší snad za každé situace. Má skvělou postavu a půvabné rysy. Nyní se ukázala jako drsňačka. A je dost sexy!

8 fotek
Mladá herečka Patricie Solaříková je oblíbená nejen mezi diváky seriálu Ulice. Věčně optimistická herečka, která vždy srší dobrou náladu, je také velmi aktivní na sociálních sítích. Fanoušci tak mají možnost neustále nahlížet do jejího soukromého života. Tedy až tam, kam sama představitelka Terezy Jordánové dovolí.

Už jste ji mohli vidět v mnoha situacích i pozicích. Ukázala se sexy po ránu a nenalíčená, předvedla jogínské pózy nebo i svou masku na Halloween. A má i pár drsných fotek.

Přesně takhle vypadá „strašně drsná“ Patricie Solaříková. Co na ni říkáte? Herečka má prostě smysl pro humor. I s kšiltovkou, která jí je, jak sama říká, trochu větší, jí to moc sluší. Ostatně, jako vždy!

A v outfitu na Laser Game by klidně mohla konkurovat Angelině Jolie v akčních filmech. V černém obleku a se zbraní v ruce vás prostě odzbrojí. Je nesmírně sexy!

Celé díly seriálu Ulice sledujte na Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze