Fotografie dětí - 1
Zdroj: reddit.com
Leze, leze po železe...

Otec zveřejnil šokující fotografie své dcerky a sklidil obrovskou kritiku! Jak byste reagovali vy?

Není rodič jako rodič. Někteří nespustí své děti z očí, jiní na neustálém dohledu svých ratolestí tolik nelpí. Jakou kulišárnu pak děti v nestřežených okamžicích vymyslí, to je v rukou osudu. Ovšem tahle malá holčička se mimo rodičovský dohled vůbec nedostala. Tak co dělá batole s obřím nožem v ruce? Jak může držet volant na dálnici nebo lézt po vysokém zábradlí? Za vše může její otec!

7 fotek
Kdo měl možnost vidět fotografie této malé dívenky, tomu nejspíš poskočilo srdce. Ale radostí to rozhodně nebylo. Internetem se totiž šíří snímky batolete, které je v několika nebezpečných situacích. Fotografie sdílel na webové stránce Reddit.com otec malé holčičky, který ji v těchto krajních situacích nechával a ještě ji u toho fotil!

Není tedy divu, že sklidil pořádnou kritiku. Jeho fotografie vyvolaly horlivé debaty odsuzující všechny nezodpovědné rodiče. Místo studu však otec malé holčičky jen kroutil hlavou. Ne proto, že by byl skutečně natolik špatný otec nebo že by se ho kritika nedotkla, důvod byl zcela jiný. Nic z toho se totiž nestalo, všechny fotografie byly nahrané!

Muž se nestačil divit, čemu všemu dnes lidé uvěří. Nelze jim to vyčítat, fotografie jsou skutečně přesvědčivé. Naštěstí pro malou holčičku i všechny slabší na srdce jde tady pouze o fotomontáž. „Upravil jsem ve photoshopu fotky dcery, aby to vypadalo, že se ocitla v krajně nebezpečných situacích,“ vysvětlil jinak zcela opatrný otec holčičky.

Také byste vtipálkovi naletěli? A je to vůbec vtipné? Podívejte se na fotografie!

Autor: ryn

Diskuze