Chantelle Harris
Zdroj: Carters TV
Určitě nelituje

FOTO: Nevěsta chtěla, aby jí to na svatbě slušelo. Za proměnu utratila 350 tisíc a změnila se k nepoznání!

Chantelle se dočkala žádosti o ruku, a tak vysněná svatba byla již na dohled! Jenže žena nebyla ani trochu spokojena se svým vzhledem, proto vyhledala pomoc plastického chirurga, aby ji do svatby proměnil v krásku!

5 fotek
Chantelle Harris byla nadšená, když jí její přítel Marlon požádal konečně o ruku. Jenže nebyla spokojená s tím, jak vypadá a do svatby nezbývalo mnoho času, a tak se rozhodla pro radikální řešení - odevzdala se do rukou plastického chirurga, který z ní měl vykouzlit krásnou budoucí nevěstu.

Chantelle totiž trpěla pořádnou nadváhou. Žena vážila 127 kilogramů, a tak bylo jasné, že i kdyby měla sebekrásnější šaty, vypadat v nich jako princezna rozhodně nebude. Chantelle se proto rozhodla podstoupit bandáž žaludku, díky které měla poté mnohem menší chuť k jídlu a hlad. Během několik měsíců se jí podařilo shodit úžasných 50 kilo.

Obrovské množství tuku, které zmizelo z ženina těla, se ale podepsalo na špatné elasticitě její kůže. Prsa se jí výrazně zmenšila, a tak z nich najednou zbylo cosi povislého, s čím by nebyla spokojena žádná. Chtěla na svatbě vypadat prostě dokonale i bez podprsenky.

Další její kroky tedy směřovaly na plastickou chirurgii, kde podstoupila augmentaci (plastickou operaci) prsou. Ač sama pro Caters TV řekla, že její přítel Marlon neměl pocit, že by potřebovala jeho snoubenka tak zásadní proměnu, ona je dnes šťastná a nikdy nebude litovat jediného halíře, který do svého nového já investovala!

Autor: bin

Diskuze