Jennifer Pamplona
Zdroj: Instagram
Tohle nechcete

FOTO: Na první pohled je to krásná dívka. Až ji uvidíte celou, pochopíte, čím lidi tolik děsí!

Jennifer Pamplona (24) je na první pohled okouzlující udržovaná dívka. Když se na ni ale podíváte pořádně, zjistíte, že zdání klame. Tohle je děsivé!

8 fotek
Snaha přiblížit se svému idolu co nejvíc nedopadá nikdy dobře. A i Jennifer, která byla dříve krásnou dívkou, je toho úkázkovým důkazem. Dívka se totiž vzhlédla, jako mnoho jiných, v americké hvězdičce Kim Kardashian. Nejvíce na ní obdivuje její enormní křivky, kdy rozdíl mezi velikostí pozadí a pasu je více než nepřirozený.

Jennifer tyto křivky obdivovala, ale sama je neměla a přírodní cestou by jich asi jen těžko dosáhla. Takže si myslíte správně, dívka si své pozadí nechala chirurgicky upravit. Na plastické operaci jí chirurg aplikoval do hýždí neuvěřitelná dvě kila tuku! To už je pořádně macatý zadek...

Operace splnila svůj účel a dívka se nyní hrdě chlubí fotkami svého vylepšeného pozadí. Kromě toho už ale má z minulosti odstraněná žebra, aby dosáhla extrémně úzkého pasu, byla i na liposukci a plastika prsou a nosu také nesmí chybět. Podívejte se, jak dívka po všech těchto zákrocích vypadá. Galerie pro otrlé!

Autor: bin

Diskuze