Shinju Nozawa-Auclair - 1
Zdroj: Instagram
Nezdá se

FOTO: Na pohled je to křehká kráska. Až zjistíte, co ve skutečnosti dělá, budete v šoku!

Američanka Shinju Nozawa-Auclair (23) je na první pohled typická drobná brunetka, o které byste si rozhodně nepomyslela, že dělá něco drsného. Opak je však pravdou!

19 fotek
Už podle jména je asi jasné, že Shinju Nozawa-Auclair není 100% Američanka. Sice se ve Státech narodila, ale její máma Naoko Nozawa pochází z japonska, kde je dnes oblíbenou komediantkou a herečkou, co má za sebou řadu filmů. Odmalička tak díky maminčině slávě byla Shinju středem pozornosti. Všichni si mysleli, že se z ní stane herečka. To se ale spletli!

Shinju se rozhodla, že nebude hvězdou stříbrného plátna, ale bojového ringu. Dívka se totiž věnuje jednomu z nejtvrdších bojových sportů a tím jsou zápasy MMA. Se svojí útlou postavou dokonce vyhrává a svými úspěchy a nevšedním vzhledem něžné dívky, si získala spoustu fanoušků.

Kráska mezi svými konkurektami opravdu vyniká. Pořádnou bojovnici si totiž člověk představí jako nasvalenou mužatku s pořádnými bicepsy a děsivým pohledem, který nahání hrůzu. Jenže právě Shinju ukazuje, že ne vždy to tak musí být a zdání pěkně klame! Podívejte se do galerie, jak vypadá taková „drsná“ bojovnice MMA.

Autor: bin

Diskuze