Muž masturboval na veřejnosti - 1
Zdroj: facebook
Nehoráznost!

FOTO: Muž pozoroval dívky a na veřejnosti se uspokojoval! Ženy si pro něj přejí krutý trest

Facebooková stránka Pakistan Speaks sdílela online fotografii, která vyvolala řadu diskusí. Na snímku je zychycen muž sedící na motorce v Lahore, který se uspokojuje na veřejnosti.

Často se na internetu objevují diskuse, jak se ženy v Pákistánu cítí nebezpečně na veřejných prostranstvích. Nyní se objevila fotka muže, který masturboval na veřejnosti ve městě Lahore.

Fotka byla "anonymně" sdílena na Facebook stránce s názvem Pakistan Speaks. Fotografii zaslal nejmenovaný člověk spolu s podrobnostmi o tom, kdy a jak se to stalo. Muž zastavil před vanem naproti tržišti Barkat v Lahore a začal se dotýkat svého přirození.

Podle příspěvku zveřejněného 9. dubna, se jedné z dospívajících dívek podařilo pořídit snímek toho muže, který si pak rychle nasadil roušku. „Dnes byla kamarádka v Lahore ve své univerzitní dodávce. Van se zastavil a čekal na další dodávku naproti Barkat Marketu. Když čekali, jel kolem muž na motorce a zahlédl dívky v dodávce. Vyndal si penis ven a masturboval. Asi 4-5 minut se díval se do dodávky s dívkami. Moje kamarádka ho vyfotila. Potom si okamžitě nasadil roušku. Řidič vanu byl na druhé straně a čekal na druhou dodávku. Když měla kamarádka konečně odvahu mu něco říct, odešel,“ stálo v textu zveřejněném společně s fotografií.

K podobným incidentům v Pákistánu údajně dochází poměrně často. Anonym, který fotografii zaslal ke zveřejnění, připsal, že doufá, že bude muž ponížen. „Sexuální obtěžování veřejnou masturbací je velmi reálný problém. Takoví muži musí být veřejně vykastrováni,“ dodává.

Autor: mk

Diskuze