Sarah Stage - 1
Zdroj: Instagram
Závist v praxi

FOTO: Modelka se vyfotila v devátém měsíci těhotenství a pobouřila společnost! Je tohle normální?

Těhotenství prožívá každá žena jinak. Některá pracuje až do porodu, jiná se šetří již od prvního měsíce. A některé těhotné ženy zase tráví veškerý čas v posilovně. Pak mohou dopadnout třeba jako modelka Sarah Stage (33), což se mnohým lidem opravdu nelíbí...

8 fotek
Sarah Stage je velkou milovnicí posilovny. Strávila v ní nespočet hodin těžké dřiny, která se skutečně vyplatila. Ve svých 33 letech má naprosto dokonalou postavu, a to i přes to, že už je maminkou. Cvičení se nedokázala vzdát ani teď v těhotenství.

Málokdo by asi řekl, že je Sarah těhotná! Na jejím bříšku to totiž není vůbec vidět! A co je ještě více zarážející, je fakt, že je Sarah už v devátém měsíci těhotenství! Rodit bude co nevidět, což mnohé matky dost pobouřilo!

Hrdá těhulka se chtěla pochlubit fotkami v devátém měsíci těhotenství, to se jí ale vymstilo. Takovou postavu, jakou má Sarah v devátém měsíci, totiž nemá většina žen ani normálně. A tak se na její účet spustila vlna kritiky. „Jsem zdravotní sestra a vy jste strašidelná. Diety a extrémní cvičení... Doufám, že vy i vaše miminko budete v pořádku,“ píše například jedna žena v komentářích. Jiní zase píší, aby vyhledala lékařskou pomoc, protože nemůže být zcela v pořádku. A co myslíte vy?

Autor: niž

Diskuze