Žehlení - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Myslet znamená kulové vědět

FOTO: Mladík si žehlil košili a do žehličky nalil ochucenou vodu. Budete koukat, co se stalo!

Proč by se muži neměli věnovat domácím pracím? Odpověď najdete v příběhu tohoto mladíka, který se rozhodl žehlit opravdu netradičním způsobem. Tohle prostě může napadnout jen chlapa, co říkáte, dámy?

Šestadvacetiletý Tom Agnew se chystal ven a ještě předtím se rozhodl, že si vyžehlí košili. Po chvíli žehlení spatřil na posteli láhev ochucené vody a napadlo ho, že by mohlo být dobré přidat tuto vodu do žehličky. No, geniální nápad, že?

„Viděl jsem láhev ochucené vody na posteli a myslel jsem si, že by to mohlo způsobit příjemnou vůni,“ řekl Tom pro Wales Online. Jenže následovalo bohužel něco jiného. „Nejdříve to začalo smrdět a pak se mi to přilepilo na košili. Stlačil jsem žehličku, čímž jsem košili úplně spálil,“ povzdychl si Tom.

Když totiž nalijete do žehličky voňavou ochucenou vodu, nestane se to, že vaše oblečení bude vonět po lesních plodech, ale roztaví se veškerý cukr, který zničí vaši žehličku. „Před tímhle by měli varovat. Jsem nešťastný,“ napsal si na sociální síť Tom, který si snad brzy najde přítelkyni, která ho už k žehličce nikdy nepustí...

Autor:

Diskuze