Tak teda (ne)gratulujeme

FOTO: Miro Šmajda ze SuperStar požádal přítelkyni o ruku! Ta musela říct NE

Finalista SuperStar 2009 Miro Šmajda (30) přišel se skutečně netradiční žádostí o ruku. Ta byla vymyšlena dost rafinovaně. Dopředu totiž věděl, že jeho přítelkyně na ni v lepším případě řekne NE. Jak to udělal?

10 fotek
Miro Šmajda se bude ženit! A to i přesto, že jeho přítelkyně odpověděla ne. Finalista SuperStar, ve které se před deseti lety umístil na krásném druhém místě, totiž vymyslel takovou žádost, že v případě pozitivní odpovědi musí jeho drahá polovička odpovědět negativně.

A co za tím je? Mirovi prý klasické žádosti o ruku přijdou nudné, a tak se rozhodl jít na to trochu jinak. Pár už nějakou dobu cestuje po jihovýchodní Asii, a tak k romantickým zásnubám došlo uprostřed opuštěné cesty v Laosu.

Miro na Valentýna před svou drahou poklekl jako každý jiný žadatel o ruku, přičemž v ruce držel ceduli s nikoli klasickou otázkou „Vezmeš si mě?“, ale s oznámením, ve kterém v angličtině stálo „Prosím, neber si mě!“ A protože se Šmajdova osudová láska chce co nejdříve stát paní Šmajdovou, musela v návaznosti na vzkaz odpovědět NE. A tak má celá tahle pro někoho zmatená situace ten nejšťastnější konec, jaký si Miro mohl přát.

Takovouhle ŽÁDOST O RUKU chce zažít každá žena! I vy byste řekla ANO
Nejromantičtější žádosti o ruku, které tě dojmou k slzám! VIDEO

Autor: bin

Diskuze