Marek Raditsch a Tereza Raditsch - 1
Zdroj: Instagram
Krásná rodinka

FOTO: Marek Raditsch si už odvezl dcerku z porodnice! Jeho manželka ukázala bříško po císařském řezu

14. 7. 2017

Hlavní šéfkuchař skupiny luxusních restaurací a tvrdý porotce reality show MasterChef Marek Raditsch si přijel do porodnice pro svou krásnou manželku Terezu Raditsch a novorozenou dcerku Vanessku.

5 fotek
Marek Raditsch prožívá nejkrásnější chvíle v životě! Jeho krásná manželka Tereza Raditsch mu o víkendu porodila dcerku Vanessku. „Mám z narození dcery jedinečné pocity, to se nedá absolutně s ničím v životě srovnat. Když jsem navíc viděl, jak tam Terezka dvanáct a půl hodiny leží a nejde to a nejde, a pak musela jít na ten císařský řez, tak to opravdu klobouk dolů, co ty ženy vydrží, protože bez nich by to potomstvo nebylo,“ nechal se Marek Raditsch před pár dny slyšet.

Právě dnes si šťastný Marek odvezl manželku i s novorozenou dcerkou domů a samozřejmě nechyběla ani krásná fotka před porodnicí, kde to šťastné rodince velmi sluší. Jelikož byla Tereza Raditsch na císařském řezu, je jasné, že bříšku ještě nějakou dobu trvá, než se vrátí do své původní podoby.

Tereza je ale jako správná matka šťastná, že je dítě zdravé, a tak si z většího bříška nic nedělá. „Je to zvláštní, ještě před malou bych asi za tohle břicho šílela a teď je mi to úplně jedno,“ svěřila se na sociální síti. A má rozhodně pravdu. Tereza navíc hodně sportuje, a tak přebytečná kila jistě půjdou rychle dolů.

Autor: niž

Diskuze