Sarah Cole - 3
Zdroj: Twitter
I doktoři chybují

FOTO: Zohyzděná žena bojuje o život. Dala na radu lékaře a málem se zabila!

Měla pouze problém s drobnou vyrážkou. Lékař jí doporučil léčivý přípravek, které měl jednu zásadní chybu. Teď je ráda, že přežila.

Sarah Cole byla úplně obyčejnou zdravou mladou dívkou. Měla jediný problém a to ekzém. Obrátila se tedy na svého kožního lékaře s nadějí, že jí pomůže.

Opak byl však pravdou. Její lékař jí totiž doporučil, aby si večer do koupele nalila šálek bělidla, že pomůže od nepříjemného svědění. Sarah se mu snažila oponovat, že je to chemikálie a popálí jí tělo. I přes to lékař stále opakoval, ať to určitě vyzkouší. Dokonce o tom začal přesvědčovat i její matku.

Američanka si nakonec řekla, že lékař je odborník a ví, o čem mluvím. Rozhodla se tedy lázeň vyzkoušet. Podle pokynů tedy napustila horkou vanu a do ní vlila šálek bělidla. Když se do koupele ponořila, nestačila se divit. Ekzém skutečně přestal svědit. Druhý den nepozorovala na své pokožce žádné rozdíly. Pouze cítila lehké mravenčení a bodání na pokožce.

Poté se ale stalo něco hrozného. Její tělo se začalo stávat neovladatelným. Třásla se, nemohla mluvit ani chodit. Její přítel si myslel, že to nepřežije, a proto ji okamžitě převezl do nemocnice. Tam začal boj o její život. Sarah totiž měla popáleniny na 98% těla a to byla velká zátěž pro její organismus.

Dívka byla několik dní na jednotce intenzivní péče a poté se léčila na popáleninovém oddělení. Co ji však zůstalo, jsou četné jizvy a špatný psychický stav, který se asi jen tak nezlepší.

Rodinný přítel se proto rozhodl uspořádat sbírku na její léčbu. Sarah Cole je totiž matka dvou dětí a kvůli svému zdravotnímu stavu je nyní v tíživé životní situaci.

Autor: gab

Diskuze