Výměna manželek - Náhradní manželka bude bojovat s nedostatkem peněz - 10
Zdroj: TV Nova
Změna je život

FOTO: Kristýna z Výměny manželek se změnila k nepoznání. Takhle teď vypadá!

21. 9. 2017

Ve středu večer jste mohli na TV Nova sledovat další premiérový díl Výměny manželek. Těžkou roli si zde vyzkoušela Kristýna, která se ocitla v rodině s pěti dětmi. A jak nyní Kristýna vypadá?

7 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme mohli vidět rodinu z České Lípy, kterou tvořila Tereza (23), Pavel (37), synové Kuba (18 měsíců), Vojta (5), Tonda (6) a dcery Anička (3) a Helenka (2). Na druhé straně jsme se seznámili s Kristýnou (23), Lukášem (27) a synem Filipem (18 měsíců), kteří žijí v Milovicích.

Kristýna měla během natáčení černé vlasy, teď ale vypadá úplně jinak. Rozhodla se pro velkou změnu a nyní je z ní blondýnka. Jelikož má modré oči, tak jí blond vlasy velmi sluší. Vypadá mladší a něžnější, co říkáte? A jak se Kristýně vlastně teď daří?

„Nám se daří skvěle. Manžel víc funguje a víc se věnuje malému,“ řekla pro TV Nova Kristýna. Lukáš je nicméně hodně pracovně vytížený a domů jezdí jen na víkendy. S Kristýnou se tedy nevidí tak, jak by oba rádi. Na druhou stranu si pak mnohem víc váží společných chvil. Podívejte se do galerie, jak to Kristýně sekne!

Nestihli jste premiérový díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

Autor: niž

Diskuze