Puspa Dewi - 1
Zdroj: Instagram
Jak to dělá?

FOTO: Kolik byste této ženě tipovali let? Její skutečný věk vám vyrazí dech!

Uhodnete, kolik let je skutečně této žene? Rozhodně ne tolik, na kolik vypadá! Její skutečný věk by jí hádal opravdu málokdo. Možná vůbec nikdo!

9 fotek
Indonéské podnikatelce Puspě Dewi by nikdo netipoval její skutečný věk. Ani náhodou! Každý, kdo ji nezná, jí hádá o polovinu méně, než kolik jí opravdu je. "Lidé říkají, že čím jsem starší, tím mladší vypadám. Což si myslím, že je i pravda. Teď jsem totiž starší, děti jsou dospělé a rozběhla jsem byznys, který miluju. Myslím, že ze mě vyzařuje štěstí," řekla padesátiletá žena pro portál Detik.

Že Puspa vypadá tak dobře, není samo sebou. Propadla aerobicu, zumbě, badmintonu a také ráda plave. Udržuje se tak stále ve formě. Mama Hadi, jak si sama říká, na sociální síti zveřejnila fotografii se svými syny. Lidé byli překvapení, když to viděli. Puspa vypadala mladší, než její vlastní děti.

Svého mladistvého vzhledu se snaží naplno využít a rozjela vlastní firmu. Poskytuje ženám tipy na vhodnou stravu a cvičební programy. Ona sama dodržuje přísný stravovací režim. Pomáhají jí při tom prý i její dva synové.

Autor: mk

Diskuze