Princ William a Kate Middleton - 1
Zdroj: Profimedia
Líbí se vám?

FOTO: Kate Middleton prošla zásadní proměnou! Na Wimbledonu z ní lidé nemohli spustit oči

Kate Middleton (35) si nenechala ujít prestižní Wimbledon a nejen Britové zírali! Vévodkyně se po dlouhé době odhodlala ke změně svého zevnějšku.

6 fotek
Kate Middleton je ne nadarmo nejen módní ikonou. A proto lze očekávat, že zvláště v řadách Britů se brzy dostaví zpětná reakce. Britské ženy totiž často Kate obdivují natolik, že se jí chtějí podobat, ať už je to stylem oblékání nebo celkovým vzhledem. Tohle je proto pro ně impuls k další změně!

Vévodkyni Kate si totiž každý trochu pozornější pamatuje s dlouhými vlasy minimálně k lopatkám. Pokud je Kate neměla v nějakém slušivém drdolu, obvykle nosila vlasy rovné s lehce zvlněnými konci. Teď ale na prestižním tenisovém turnaji Wimbledon ukázala, že ani ona se nebrání sem tam nějaké změně.

Kate si totiž nechala viditelně zkrátit svoji hnědou hřívu! Vlasy k tomu měla ještě lehce nakulmované a už na první pohled je Kate důkazem, že nejen šaty dělají člověka, ale i účes. Vévodkyně sice vypadala spokojeně a rozdávala úsměvy na všechny strany, jenže nové vlasy jí dělají možná zbytečně starší. Co si o tom myslíte vy?

Autor: bin

Diskuze