Muži uvízl penis v posilovně - 1
Zdroj: Profimedia
To je šílené

FOTO JEN PRO OTRLÉ: Muž strkal ve fitku přirození, kam neměl a málem o něj přišel! Vyprošťovali ho hasiči

Tento muž to s posilováním asi trochu přeháněl a stalo se mu osudným! Chtěl vyzkoušet zvláštní cvik a posílit i takové partie těla, které se tímto způsobem obvykle neposilují. To, co se mu následně stalo, je děsivé a velmi bolestivé. Rozhodně to nikdy nezkoušejte!

Tento fanatický „fitnessák“ chtěl posilovat nejspíše i části těla, u kterých to není tak běžné. Rozhodně ne s činkami. Pro posilování těchto partií by měl příště zvolit trochu jiný způsob. Stao se mu to totiž osudným!

Ano, snažil se posilovat svůj penis. Ale opravdu bizarním způsobem! Strčil ho do kulatého otvoru závaží. Samozřejmě mu tam jeho mužská chlouba uvízla. Fialový a zduřený úd se mu nepodařilo dostat ven.

Musel tedy navštívit lékaře. Ti byli v šoku! Muž přišel do nemocnice v německém Wormse a ukázal lékařům, co se mu stalo. Ti byli nuceni zavolat hasiče, kteří údajně strávili hodiny používáním speciálního vybavení, aby muže vysvobodili. K rozbití 2,5 kilového závaží museli požárníci použít brusič a vibrační pilu. Celý proces trval tři hodiny.

Fotografie mužské chlouby tohoto fitness nadšence byla pořízena údajně pro oficiální použití. Objevila se ale na sociálních sítích. V nemocnici se nyní vyšetřuje, jak mohla data uniknout.

Autor: mk

Diskuze