Jane Saymour
Zdroj: Instagram
Je to kočka

FOTO: Jane Saymour alias Doktorka Quinnová v 67 letech nafotila snímky pro Playboy! Stále sexy a bez plastik

Herečka Jane Saymour, kterou si většina lidí pamatuje především v roli doktorky Quinnové, v 67 letech nafotila svůdné snímky pro pánský magazín Playboy!

19 fotek
Herečka Jane Saymour známá jako Doktorka Quinnová nebo jedna z Bond girls snad vůbec nestárne! Táhne jí na 70. a pořád vypadá stejně - krásná a sexy! Nyní dokonce v 67 letech nafotila již potřetí ve svém životě odvážné snímky pro Playboy. Říká, že se nikdy necítila tak svůdná, jako během tohoto focení.

Pro mužský magazín fotila již v roce 1973 a následně v roce 1987. To byla ale přeci jen o dost mladší, než nyní. Obdivuhodné je, že herečka, na rozdíl od většiny svých stejně starých kolegyň, neabsolvuje žádné zkrašlovací chirurgické zákroky. "Nepodstoupila jsem žádné plastiky a nepíchali mi ani injekce. Stále vypadám jako já. Už jsem nad tím sice přemýšlela, ale když vidím někoho, kdo podstoupil zákrok, ani ho nepoznávám," prozradila. Nejnovější foto z tohoto focení herečka zveřejnila na svém Instagramu.

"Jsem nadšená, že se s vámi konečně mohu podělit o tuto novinku. Nedávno jsem ve svém domě nafotila snímky a udělala rozhovor pro Playboy. Otevřeně jsme mluvila o své kariéře, rodině. Cítila jsem se během focení v 67 letech lépe, než kdy dříve. " napsala Jane Saymour k fotografii v růžové krajkové noční košilce a kožíšku ve stejné barvě.

Autor: mk

Diskuze