Krásný pár

FOTO JAKO DŮKAZ: Vašek Matějovský z Ulice má novou holku! Je to známá Robinsonka

Vašek Matějovský (22), známý jako seriálový Miki z Ulice, má novou lásku! A mnohé příznivce televize Nova dost možná zaskočí, o koho jde. Herec se totiž zamiloval do soutěžící poslední řady reality show Robinsonův ostrov!

9 fotek
Herec a moderátor Vašek Matějovský už není singl! Tahle zpráva pravděpodobně zkazí náladu celé řadě jeho fanynek, které si za poslední roky zamilovaly seriálového Mikiho z Ulice. A s kým, že randí? Jeho vyvolenou se stala Katka Koubová, kterou mohou diváci znát z reality show Robinsonův ostrov.

Tam Katka spolu s dalšími soutěžícími bojovala o výhru v hodnotě 2 500 000 Kč. Jak už však diváci dávno vědí, vítězkou se nestala. Říká se ale, „neštěstí ve hře, štěstí v lásce“, čehož je zdatná rugbistka zřejmým důkazem.

„Vážení, tohle je můj kluk Vašek (já mu říkám rádio). Není to jen tak nějaký kluk z ulice... No, i když možná vlastně ano. Je to trochu blázen, ale je skvělej a nějakou chvíli se už máme rádi. Víc přirozeněji se tvářit neumíme a ten výhled na mlhu stál fakt za to...,“ napsala Katka ke společné fotce s Vaškem, díky které odhalila veřejnosti radostnou novinku!
 

Autor: bin

Diskuze