Leoš Mareš a Monika Koblížková - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nezbeda

FOTO JAKO DŮKAZ: Leoš Mareš prozradil, jaké to je s Monikou v posteli! Fanoušci jsou pobouřeni

Leoš Mareš (41) tvoří s Monikou Koblížkovou (35) krásný pár už přes dva roky! nyní se moderátor nebál fanouškům odhalit tajemství jejich postele. Co je pobouřilo?

7 fotek
Leoš Mareš a Monika Koblížková patří k nejsledovanějším párům českého showbyznysu. Ač je Monika módní redaktorka, nebyla před vztahem s leošem příliš vidět a média se o ní tolik nezajímala. Teď je pod drobnohledem a musí počítat s tím, že se občas na světlo světa dostanou i nechtěné informace.

Monika i Leoš jsou aktivní na sociálních sítích. Mnoho fotek je z jejich dovolených a dalších společně trávených okamžiků, ze kterých číší láska a pohoda. Moderátor dokonce říká Monice roztomilou přezdívkou - Avík (Monika se podle něj podobá Avatarům ze stejnojmenného filmu, pozn. red.).

Teď se Leoš pochlubil, jak to vypadá u nich v posteli. Sám k fotce napsal: „Když žijete s módní redaktorkou, tak i do postele chodíte stylově.“ Tím odkázal na to, že na fotce oba leží oblečení a v botech, jako by spíš měli zrovna vyrazit na nějakou společenskou akci, než jít spát. Fotka sice měla působit pohodovým dojmem, ale někteří fanoušci leošův specifický humor nepochopili a u fotky v komentářích se pohoršovali, že by nikdy nevlezli do postele, zvlášť s bílým povlečením, v botech. Fuj!

Autor: bin

Diskuze