Ewa Farna - 4
Zdroj: Profimedia

FOTO JAKO DŮKAZ: Ewa Farna spí v posteli nahá! Pochlubila se tím na sociální síti

Zpěvačka Ewa Farna (22) sice musí snášet narážky na její kypré tvary, ale přesto musí každý uznat, že z ní vyrostla krásná ženská. Na Instagramu se pochlubila fotkou, která zavání nahotou.

7 fotek
Ewa Farna nedávno oslavila deset let na scéně. Její kariéra odstartovala nezapomenutelným hitem "Měls mě vůbec rád" a od té doby se raketově vznesla do hvězdných výšin. Také se za ten čas hodně změnila a z maličké puberťačky je dnes pěkná a sexy ženská.

Ewa stále koncertuje jak v České republice tak v Polsku, Aktuálně se nachází právě u našich severních sousedů, kde má teď před svátkami dost napilno. Moc času na odpočinek nemá, ale snaží se nasát vánoční atmosféru prcócházkami po místních trzích.

Když má večer po náročném dni konečně chvíli pro sebe, zaleze si s notebookem do postele a odpočívá. Ale pozor! Podle fotky, kterou dala na Instagram, se zdá, že Ewa je odpůrkyní pyžam a nočních košil. Sice je přikrytý peřinou, ale minimálně je jisté, že vrchní díl nočního úboru rozhodně nemá. Že by jí bylo v prosinci horko? O tom lze pochybovat. Je to zkrátka dračice, jak má být!
 

Autor: bin

Diskuze