Bill Skarsgård - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
Úsměv ho prozradil

FOTO: Jak ve skutečnosti vypadá herec, který hraje klauna v znovu natočeném trháku „To“? Překvapil!

Do kin nedávno vtrhl nový remake filmu „To“, který vypráví hororový příběh o klaunovi, jež zabíjí malé děti a jejich těla ukrývá v kanalizaci. Jak ale vypadá představitel děsivého klauna? Budete zírat...

8 fotek
Příběh spisovatele Stephena Kinga „To“ už byl jednou před lety natočen. Dnes se ale do kin stejnojmenný film vrátil a s ním i onen děsivý vražedný klaun. V novém remaku si ho zahrál švédský herec Bill Skarsgård. Že jste o něm neslyšeli? Herec pochází ze slavné rodiny, akorát on dosud na rozdíl od ostatních příliš neprorazil. To se ale teď změnilo. Akorát to na první pohled není znát!

Role zlého klauna Pennywise z něj udělala konečně hvězdu. Je to zatím největší filmová role sedmadvacetiletého mladíka. A jak Bill vypadá? Podle úsměvu v něm klauna kupodivu opravdu poznáte. Dokonce mu ani nechybí lehce vyšinutý pohled, který by měl správný vrah mít.

Z rodiny mladého herce můžete znát otce Stellana Skarsgårda, který si zahrál vědce v prvním díle komiksového filmu Thor. Jeho bratr Gustaf zase dostal roli v populárním seriálu Vikingové a druhuhý bratr Alexander se objevil například ve filmovém Tarzanovi... Tak konečně si může i Bill říct, že za svojí rodinou, co se filmových rolí týče, nezaostává!
 

Autor: bin

Diskuze