S tebou mě baví svět - 16
Zdroj: oficiální zdroj
O pár let později

FOTO: Jak dnes vypadá Pepíno z komedie S tebou mě baví svět? Neuhodnete, čím se živí!

Ptát se, jestli si pamatujete Pepína z rodinné komedie S tebou mě baví svět, je asi zbytečné. Víte ale, co dneska jeho představitel dělá a jak vypadá? Budete se asi hodně divit!

6 fotek
Co by to bylo za Vánoce, kdyby v televizi alespoň jednou nevysílali legendární komedii S tebou mě baví svět z roku 1982. Pánská jízda tří otců a jejich neposedných ratolestí je neodmyslitelnou součástí správné rodinné vánoční atmosféry. Od natáčení ale uběhla už pěkná řádka let, a tak se nabízí otázka, jak jsou na tom představitelé dnes. Co třeba dělá a jak vypadá Cyril Křůpala alias Pepíno, kterého maminka vždy utírala lopuchem?

„Pepíno, už toho máme dost!“... „My taky, Matýsek se pos*al “.... Asi není nikdo, kdo by tuhle zažitou hlášku z cesty vlakem neznal. Představiteli malého Pepína Cyrilu Křůpalovi je dnes už 41 let, je ženatý, má dvě děti a ve volném čase rád hraje tenis a florbal. A čím se živí, když herectví se už po natočení slavné komedie nikdy nevěnoval?

Cyril vystudoval pražskou Vysokou školu ekonomickou, a tak se i v tomto oboru uplatnil na vyšších pozicích. Dělal například ředitele marketingové komunikace ve známé úvěrové společnosti v Čechách a na Slovensku. Dnes je na obdobné pozici jinde a žije v Praze. Vy se můžete podívat do galerie, jak se malý Pepíno od natáčení změnil!

Autor: bin

Diskuze