Gratulujeme

FOTO: Hvězda Ulice Tereza Bebarová čeká druhé dítě! Jak to bude dál se Světlanou?

Herečka ze seriálu Ulice, Tereza Bebarová, je těhotná. Čeká své druhé dítě. Radostnou zprávu oznámila až nyní, v třetím trimestru.

7 fotek
Postava Světlany Nyklové se už v seriálu neobjevuje tolik jako dříve. Světlana i se synem Alexem odjela ke kamarádce Ingrid do Málkova, aby si odpočinula od stresu a tlaku, který jako starostka zažívala. Za upozaděním Světlany stála ve skutečnosti však snaha Terezy Bebarové o druhého potomka. Na menším vytížení se domluvila s produkcí seriálu.

Před šesti lety se herečce narodila dcera Klaudie. Tehdy to tvůrci vymysleli obdobně, jako nedávno v případě Gábiny Pumrové, Světlana na čas odjela pracovně do zahraničí, konkrétně do Moskvy.

Herečka už je v závěrečné fázi těhotenství a brzy se jí narodí druhé dítě. Veřejnost se ale o jejím těhotenství dozvídá až teď. "Těhotenství jsem nijak netajila, ale ani jsem o něm hned všechny neinformovala například na sociálních sítích. Nedozvěděla se o něm média, takže ani moji herečtí kolegové v divadle dlouho nevěděli, že jsem těhotná. Po prázdninách se proto divili, že mám bříško," uvedla Bebarová pro oficiální web seriálu Ulice.

Zprávu o svém těhotenství se rozhodla prozradit až teď, když už má pěkně zakulacené bříško. "Diváci si již všimli, že Světlana není v Ulici tak často jako dřív. Čím dál častěji se ptají na důvod, takže jsem se rozhodla, že jim ho prozradím, abych předešla nejrůznějším spekulacím. Světlanu ale v Ulici ještě budete minimálně čtvrt roku vídat," dodala Tereza Bebarová.

Rozhovor s nastávající maminkou sledujte v sobotu v 11:55 v pořadu Volejte Novu.

Autor: mk

Diskuze