Hana Reinders - 8
Zdroj: Instagram
Celá maminka?

Hanka Reinders září štěstím: ukázala fotku miminka! Je jí podobné? FOTO

Moderátorka televize Nova Hanka Reinders (34) a její manžel André Reinders září štěstím. Nechali si zhotovit fotografii 3D ultrazvuku svého miminka, a tak už vědí, jak bude vypadat. Podívejte se také!

6 fotek
Na začátku března exkluzivně Prásku! Hanka Reinders (35) prozradila, že je těhotná. Nyní už je v sedmém měsíci a o tom, jak je už miminko velké, se můžete přesvědčit na fotce z 3D ultrazvuku, kterou si moderátorka nechala udělat.

Hanka se snímkem z 3D ultrazvuku pochlubila na sociální síti a ihned se v komentářích strhla diskuze o tom, jestli je to holčička, nebo chlapeček. Mnozí říkají, že je to jasný chlapeček, protože jak je vidět na ultrazvuku, má ruce skrčené jako správný boxer. Že by to tedy byl bojovník po tatínkovi?

Jiní zase tvrdí, že jde určitě o holčičku, která je navíc Hance podobná. Jak to tak vypadá, každý tedy vidí to, co sám chce. Pohlaví miminka si však Hanka zatím nechává pro sebe. „Jen těžko lze slovy popsat, jak moc se na tento náš malý velký zázrak těšíme,“ napsala si ke snímku Hanka, která se i v těhotenství stále udržuje fit a posilovna je jejím druhým domovem.

Autor: niž

Diskuze