Cloe Jordan - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Nečekané odhalení

UŽITEČNÉ SELFIE: Fotka v plavkách zachránila dívce život!

Obyčejná zrcadlová fotografie může mít někdy nevídanou roli v osudu. Třeba i zachránit něčí život. Mladou Britku Cloe Jordan by v životě nenapadlo, že je v ohrožení života, kdyby se nevyfotila ve svých bikinách!

7 fotek
Jednadvacetiletá Cloe Jordan ráda vypadala pěkně. Lehávala na sluníčku, aby dosáhla snědého opálení a ráda se také fotila na svůj Instagram. Letní fotky v plavkách nebo kratších topech pro ni byly raritou. Se svým vzhledem však spokojená nebyla, celkový dojem jí kazilo pigmentové znaménko na břiše.

Kvůli své bikinové fotografii se rozhodla zajít k lékaři a znaménko si nechat odstranit. Jakmile vysvětlila, že se znaménko v poslední době začalo zvětšovat a měnit barvu, bylo jasné, že něco není v pořádku. Okamžitě byla lékařem poslána na testy a jejich výsledek ji zamrazil. Ošklivé pigmentové znaménko byl ve skutečnosti melanom, jeden z nejnebezpečnějších druhů rakoviny kůže.

Melanom jí okamžitě vyřízli a teď Cloe čeká na další výsledky, než bude léčba pokračovat. Během tohoto roku by však měla už být v pořádku. Celý svůj příběh se rozhodla sdílet na internetu. „Věděla jsem, že když sdílením svých zkušeností zastavím i jen jedinou osobu, aby si nešla lehnout na sluníčko, bude to stát za to,“ vysvětlila Cloe své úmysly. Ani ona už se ke sluníčku více nepřiblíží: „Už nikdy si nelehnu na sluníčko a mnohem raději použiju falešné opálení v lahvi nebo ve spreji, než si poškodit kůži.“

I obyčejná fotografie tak může člověku zachránit život. Cloe teď vyzývá všechny, kteří mají sebemenší starosti s podivným znaménkem, aby zašli ke svému lékaři a raději riskli planý poplach, než dali v sázku svůj život.

Autor: ryn

Diskuze