Simona Lewandowská - 1
Zdroj: Instagram
Jako květinka

FOTO: Ema z Ordinace ukázala fotku s černými vlasy a ofinou! Jak jí to sluší?

Krásná herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Simona Lewandowská (17) ukázala fotku, na které byste ji poznali jen těžko. Jak vypadala s černými vlasy?

6 fotek
Emu Rytířovou mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znát jako svědomitou studentku medicíny, která chce jít ve šlépějích svých rodičů. Ema je tvrdohlavá a přímočará. Pohádat se s kdekým jí rozhodně nedělá problém. Ve skrytu duše je to však milá a ambiciózní dívka.

Její představitelka Simona Lewandowská je opravdu nádherná. Dokonce mohla být světoznámou modelkou, ale zvolila cestu herectví. Pro prestižní Elite Model Look nafotila profesionální snímky a a už v patnácti letech měla kariéru dobře našlápnutou. Herectví jí však vždy bylo bližší.

Věděli jste ale, že si tato špinavě blond kráska vyzkoušela i černé vlasy a ofinku? Fotku s tímto zajímavým účesem sdílela na sociální síti s komentářem, že „černá to asi nebude“. Vypadá to, že si zkrátka jen chtěla vyzkoušet, jak by jí tmavé vlasy slušely. A překvapivě jí to ohromně seklo, co říkáte? Podívejte se do galerie!

Ivana Jirešová prozradila, které scény má na natáčení Ordinace nejradši! ROZHOVOR

Autor: niž

Diskuze