Isla Walton - 1
Zdroj: Profimedia
Náhoda?

FOTO: Dvouletá holčička vypadá jako Ed Sheeran! Podoba se zpěvákem je neskutečná

Podle dostupných informací nikdo neví (ani on sám), že by měl zpěvák Ed Sheeran (26) dítě. Podoba téhle holčičky se zrzavým zpěvákem je naprosto kouzelná! Líbí se vám?

4 fotky
Edward Christopher Scheeran, celosvětově známý jen jako Ed Sheeran je v současnosti jedním z nejpopulárnějších zpěváků na této planetě. Zdálivě nevzhledný a zakřiknutý zrzek vyprodává tisícové koncertní haly klidně několik dní po sobě a miliony liber vydělaných hudbou by mohl přehazovat doma vidlemi.

O tom, že by měl v současné době modrooký zrzek přítelkyni, se nic neví. Ed není žádný skandalista, ale poklidný týpek, co si rád zabrnká a zapěje na svoji oblíbenou kytaru, a tak lze předpokládat, že fotky dívenky, které byly objeveny na internetu, jsou opravdu jen náhoda.

Na fotkách je totiž dvouletá Isla Walton, která je zpěvákovi až nápadně podobná. Dá se říct, že podoba je až tak výrazná, že ani jeho skutečná dcera by nejspíš nemohla být takovouhle kopií. Snad tedy lze říct, že Isla je jen stejný případ, jako když Justin Bieber má takových dvojníků několik na každém rohu. Akorát tuhle dvojnici by si asi někdo jen tak s Edem nespletl. Podívejte se na roztomilou zrzavou holčičku v galerii a uznejte sami, že je to Ed Sheeran v holčicí dětské podobě!

Autor: bin

Diskuze