Diana Kobzanová
Zdroj: Instagram
Radostná novina

FOTO: Diana Kobzanová ukázala novorozenou dceru! Dala jí jméno, které není vůbec běžné

25. 4. 2018

Modelka a tajnůstkářka Diana Kobzanová (36) se stala podruhé maminkou! Narodila se jí krásná holčička, která dostala stejně výjimečné jméno. Kdo přibyl k roztomilé Elle (3)?

6 fotek
Nejsou to ani dva týdny, co se modelka Diana Kobzanová pochlubila doslova s křížkem po funusem se svým těhotenstvím. „Rodím za dva týdny,“ šokovala společnost charismatická blondýnka... A opravdu. za 13 dní, tedy 24. dubna porodila na Floridě dceru.

Malá Ella a tatínek, hokejista Michael Frolík (30), se těší z holčičky, která dostala krásné, něžné jméno - Lily. V České republice je tohle jméno poměrně vzácné, avšak v Americe naopak zcela běžné. A tak je vidět, že život za velkou louží modelčinu rodinu ve výběru jména hodně ovlivnil.

Modelka se tentokrát neostýchala a kolem novorozené dcery už žádné tajnosti nedělá. Fanouškům se s Michaelem Frolíkem proto pochlubili koláží fotek z porodnice, na kterých můžete vidět nejen Dianu jako šťastnou maminku, ale fotku s dcerou má i samotný a určitě pyšný tatínek „Frolda“ (viz. galerie). Gratulujeme!
 

Autor: bin

Diskuze