Objednávky přes internet - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Šílené

Nakupujete na internetu? Pak byste si měli dát velký POZOR! Tohle se může stát i vám

13. 3. 2018

Nakupování nikdy nebylo snazší, než dnes. Stačí pár kliků na internetu a zboží vám brzy přijde až domů. Je to pohodlné a rychlé. Stačí jen vybrat, zaplatit a už jen čekáte, až vám balíček dorazí. Na tohle byste si ale rozhodně měli dát pozor!

10 fotek
Co se vážně na internetu nevyplatí nakupovat, jsou šaty. Mnohdy vám můžou špatně sedět, ať už střihově či velikostně. Navíc, každá značka má velikosti očíslované často trochu odlišně. U jedné vám sedí XS a u jiné musíte koupit M. Znáte to... Reklamace je pak složitá. Zboží musíte poslat zpět a znovu zaplatit za poštovné. A ještě horší to je, když objednáváte ze zahraničí.

Občas se také může stát, že vám domů dorazí úplně něco jiného, než jste čekali. Na snímku zboží mnohdy vypadá úplně jinak, než jaká je poté realita. Často je výsledek až směšný. Objednáte si například nádherné šaty a přijde vám něco, s čím můžete leda vytřít podlahu.

Dávejte si tedy raději pozor, co vlastně nakupujete. Můžete být nadšení, že jste si objednali skvělý kousek za nízkou cenu a následně pořádně překvapeni, co vám to vlastně přišlo. Pokud nakupujete třeba přes ebay a podobné servery, raději se podívejte, jaké má prodejce hodnocení do ostatních uživatelů, než si něco objednáte.

Autor: mk

Diskuze